Kto rano wstaje – Ha, łatwo powiedzieć!

Łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić, czyli jak przeżyć dobrze dzień.

 

Nie jestem miłośniczką wczesnego wstawania i jakbym mogła spałabym do południa, jednak styl życia i praca sprawiły, że przywykłam do tego, że mój budzik dzwoni o szóstej rano i wyrywa mnie z objęć Morfeusza. Z początku nie było mi łatwo i często na ostatni moment łapałam taksówkę do miasta, by zdążyć do pracy. Jeśli tak jak ja masz problem z porannym wstawaniem, te kilka sposobów może ułatwić ci start następnego dnia.

Moją największą zmorą zawsze było odnalezienie pasujących do siebie ubrań, dlatego teraz staram się mieć przygotowany zestaw ubrań – zwykle przygotowuję w niedzielę kilka gotowych zestawów, by w ciągu tygodnia nie martwić się o źle dopasowane stroje.

Office Lady

 

Office Lady przez karolinakleszyk z wykorzystaniem Nine West

 

 

Kolejnym sposobem by nie wrócić z powrotem do łóżka jest nastawienie budzika i zostawienie go po drugiej stronie pokoju. Obok telefonu stawiam również szklankę z przegotowaną wodą i owoce, by od samego rana mieć mnóstwo energii. Rano lubię też słuchać muzyki – ustawiłam play-listę na YouTube, na której zapisane mam ulubione piosenki, które motywują mnie do działania. Ostatnio moje ulubione piosenki to mieszanka Jamesa Arthura i Radiohead.  Zwykle rano, jeszcze w łóżku wykonuję kilka pozycji z jogi, by rozciągnąć zaspane ciało, dzięki temu mam odrobinę czasu by zebrać myśli, pomodlić się i pomedytować. Zaraz później, po szybkim zebraniu się, jestem gotowa, by biec na autobus. Po drodze do pracy staram się zjeść porcję owoców i, już w pracy, jem pyszne śniadanko – najważniejszy posiłek dnia, dzięki któremu mam energię na cały poranek.

 

 

Jakie wy macie sposoby na poranki?

Pozdrawiam,

Karolina

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s