Zbojkotuj swoje życie

Wstajesz rano i wiesz, że to jest twój dzień? Słońce świeci idealnie jasno – jest ciepło, ale nie upalnie, lekko wieje wiatr, ale nie przyprawia cię o dreszczyk? Jesteś szczęśliwy – wyobraź to sobie.

No już, zejdź na ziemię, zaraz powiem ci, jak zbojkotować własne życie w pięć minut – wyciągnij notatnik:

  1. Bądź ofiarą – niezależnie, czy to twoja wina, czy nie – bądź ofiarą. Nie bierz odpowiedzialności za nic, w końcu odpowiedzialność spada na ciebie, kogoś, sytuację i siłę wyższą. Jednak zapamiętaj, żeby najpierw wykorzystać te ostatnie trzy opcje;
  2. Ignoruj wszystko i wszystkich – bądź ignorantem, kimś kto w gruncie rzeczy czegoś nie wie i nie chce wiedzieć. Ignoruj fakty, nie dbaj o siebie ani o bliskich.
  3. Bądź głupcem – zachowuj się głupio, upieraj się przy swoich błędnych opiniach, lekceważ innych. Nie ucz się nowych rzeczy. Po co?
  4. Bądź leniwy – nu usiądź na laurach, przecież tak dobrze ci szło na diecie/ćwiczeniach/w szkole… Leń niczego nie osiąga, umiera śmiercią naturalną, przez zaniedbanie siebie, a nie idąc do przodu sofa się.
  5. Bądź nijaki/przeciętny – po co być najlepszą wersją siebie, kiedy można być zwykłym przeciętniakiem? Po co się wysilać?

Jesteś swoim największym wrogiem i najlepszym przyjacielem, to od ciebie zależy czy będziesz głupio bojkotować swoje życie i dążyć do upadku, lub rozwiniesz skrzydła codzienną motywacją.

 

Pozdrawiam,

Karolina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s